podręcznik fotografii dla początkującychZapraszam do mojego atelier fotogoraficznego. Przywitam Was wesoło w mojej ładnej sali, pełnej światła, kolorów natomiast akcesoriów, ktore rozczulą wiele serce. Przygotowania do powstania mojego studio trwały mało co dwa lata, od momentu podjęcia decyzji, że owo już okres odszukać autorskie lokum, przez priorytet znakomitego lokalu, dalej sporo tygodni kalkulowania gdy go wyznaczyć, które ściany zwalić a które pobudować, na końcu najprzyjemniejsze atoli nie najprostsze - aranżowanie!

W mojej wizji pracownia fotki noworodkowej, ciążowej i rodzinnej, musi spełniać bez liku funkcji. Przede wszystkim musi egzystować bepiecznym położenie, w którym moi klieci będą się czuli zrelaksowani, mali milusińscy nie będą związani i zwietrzą celową energię jaką chcę ich nauczyć na sesjach zdjęciowych. W celu owego podobnie postało bardzo jasne, przestronne miejsce, z niskim sprzętami, dostępnymi gwoli dzieci. Jest ileś jak białe płótno, które mogę malować na bogate okazje. Przetestowałam aktualnie sesje noworodkowe, ciążowe, roczkowe natomiast obecnie wymieniam się powoli w świąteczną oazę aż do sesji pod choinką.

Sesje noworodkowe, kiedy ale wręcz pozwala na to pogoda, są wykonywane przy naturalnym świetle dziennym. Adoruję te wielkie okna natomiast ilość światła jakie zapełnia pełne studio.

W nowym zakwaterowanie nie mogło zabraknąć uwielbianej przed wszelkich huśtawki. Sesja ciążowa, rodzinna czy dziecinna - huśtawka to zazwyczaj must have na zdjęciach. Generuje rzeczywisty śmiech młodzików natomiast to główny składnik dokładnego zdjęcia. Na sesjach ciążowych jest fotogenicznym siedzeniem, i na święta przybiorę ją w świąteczne kwiaty.


Copyright © 2019 polska w fotografii