książka podstawy fotografiiPrzez minione 2 lata pracy fantazjowałam o komfortowym łóżku do zdjęć rodzinnych, ciążowych natomiast dziecinnych. W końcu matek na tyle bez liku przestrzeni, że może tu stać na co dzień i odziewać się w kolorowe narzuty natomiast poduszki dopasowane aż do niniejszych kontekst. Odrobina klimatu boho aż do dopadnięć rodzinnych natomiast dużo przygasłych tkanin jak również poduszek.

A chwilowo rzecz, na którą ja osobiście nader czasochłonnie oczekiwałam. Wizualizowałam ją se po nocach i koncypowałam ustawienia półek, przegródek, oświetlenia. Szafa na akcesoria do sesji zdjęciowych. Bezdenna, jaskrawa i pojemna. Wszelka szufladka jest już wypełniona po kanty ubrankami dla noworodków, niemowląt, sukienkami dla dziewczyn natomiast sukienkami ciążowymi. Upchnęło się tam także nie jedno tylko łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie ciasne dodatki do sesji noworodkowych natomiast dziecięcych. I jak na położenie gdzie można się poczuć kiedy w domu przystało, macierzy tu delikatny kącik kawowy, w którym zawsze czeka aromatyczna kawa, herbata i coś słodkiego dla coraz lepszej atmosfery:) NATOMIAST szafkeczka poniżej ma miejsce w absolutna przykładowych produktów fotograficznych, jakie możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio niesie się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią natomiast placami balang. Podobieństwo ogrodu a kafeterii nad samą wodą niesie wewnątrz sobą akcesoryjną korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na przechadzka, kiedy wykonamy aktualnie dopadnięcia rodzinne natomiast potrzebujemy chwili pauzy aby umożliwić maleństwu dogodne predyspozycja snu a pozowania :) A na wiosnę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Kiedy Wam się podoba moja kolejna miejscówka? Inwituję Was do śledzenia mojego instagrama, dokąd w relacjach akcentuję wiele filmików natomiast zdjęć z bieżącego wystroju.


Copyright © 2019 polska w fotografii